ARİS Resmi Web Sitesi

Gençlere, ilaç sektöründe mezuniyet öncesi gerçek bir iş deneyimi tadında uzun dönem staj yapma fırsatı sunan ve aynı zamanda geliştiren Ali Raif Formül Genç Yetenek Programı’nın üçüncüsü olan güz dönemi başvuruları başladı.
2024 bahar dönemi genç yeteneklerimizi mezun etmeye hazırlanırken, 2024 güz dönemi genç yeteneklerimiz için yeni program hazırlıklarına başlamanın heyecanını yaşıyoruz.

Formül Genç Yetenek Programı nedir?

Geleceğin potansiyel Ali Raiflilerini şimdiden yetiştirmek, ilaç sektörüne kazandırmak ve Ali Raif’in genç adaylar tarafından bilinirliliğini arttırmak için yapılandırılan Formül Genç Yetenek Programı kapılarını yeniden açıyor. Genç yeteneklerimiz, 5 ay sürecek mesleki gelişim ve kariyer fırsatları sunacak bir yolculuğa çıkacak. Program boyunca ilaç endüstrisinin önde gelen kurumlarından biri olan Ali Raif İlaç bünyesinde gerçek bir iş deneyimi yaşama fırsatı yakalarken aynı zamanda çeşitli eğitimler alarak kendilerini de geliştirme fırsatı yakalayabilecekler. Program süresince sektörün liderleriyle buluşarak alanlarına farklı bir açıdan bakma şansı elde edecekler.

 

Nasıl başvurabilirim?
Ali Raif Formül Genç Yetenek Programı Güz Dönemi başvurusu için linke tıklayın.

Başvurusu uygun bulunan adaylar ile;
– Online Mülakat,
– Genel Yetenek Sınavı,
– İngilizce Testi ve
– Değerlendirme Merkezi aşamaları gerçekleştirilecektir.

Tarihleri takviminize not edin.

– Güz Dönemi Başvuru Tarihleri : 17 Mayıs- 17 Haziran
– Güz Programı Başlangıç Tarihi : 2 Eylül 2024
– Güz Programı Bitiş Tarihi : 31 Ocak 2025
Geleceğin potansiyel Ali Raiflilileri ile öğrencilik döneminde tanışacağımız için çok mutluyuz. Bu uzun ve öğretici yolda tüm genç yeteneklerimize başarılar dileriz.
Geleceğin özünde sen varsın!

Ali Raif Formül Genç Yetenek Programı, genç yeteneklerin kariyer platformu olan toptalent.co’nun gerçekleştirdiği ve 33.775 oyun kullanıldığı ‘TOP100 Talent Program’ yarışmasında 2023 yılı ilaç kategorisinde Türkiye’nin en beğenilen yetenek programı olarak 1.’lik ödülünün sahibi olmuştur.