ARİS Resmi Web Sitesi

1963 yılında ülkemiz ilaç endüstrisine “yaşama değer katma” misyonu ile dahil olan Ali Raif İlaç, 60. deneyim yılına başarıyla ulaşmanın gururunu yaşıyor.

Ali Raif İlaç kuruluşundan bu yana değerlerine bağlı, daima yenilikçi, geleceğe yatırım yapan anlayışıyla toplum sağlığı için ürün ve hizmet üretmiştir. Aradan geçen 60 yılda günümüze sağlık alanında pek çok ilki, bakış açısını ve değerli başarıları taşımıştır.

60. yılın gurur ve heyecanını, başarı ortaklarıyla “Birliktelik” çatısı altında paylaşan Ali Raif İlaç, paydaşlarının, sağlık profesyonellerinin, çalışanlarının ve tüm iş ortaklarının bu başarıdaki paylarının altını çizmektedir.

800’den fazla çalışanı ile gelecekte de Türk Tıbbını ileriye taşıma hedefiyle büyümesini sürdürecek, pazara sunacağı yeni ürünleri ile gelişmeye ve ürünleri ile öncülük etmeye devam edecektir.

Yatırımlarıyla halen 14 tedavi alanındaki yüksek deneyimi, 80’i aşkın markası ve 230’dan fazla farmasötik formda ürünü ile sürdürdüğü büyümeyi koruyacaktır.

Türk İlaç Endüstrisi’nde önemli yere sahip olan Ali Raif İlaç;
60. yılında sürdürülebilir bir yönetim anlayışıyla büyümeyi, gelişmeyi ve öğrenmeyi başarı ortaklarıyla “birlikte” sürdürecektir.

Geçtiğimiz günlerde çalışanları ile birlikte gerçekleşen 60. Yıl Lansman Toplantısı’nda kurum CEO’su Muzaffer Bal ve Genel Müdür Nihal Arslan, 60.yıla ulaşmanın başarı öyküsünü ve gelecek hedeflerini paylaşmışlardır.

  1. yılda başarıyla,

Birlikte nice yıllara…