ARİS Resmi Web Sitesi

Geleceğin özünde gençlerin olduğu bilinciyle, kariyer yolculuklarına ışık tutmayı ve iş hayatına hazırlamayı önemsiyoruz.

 

“Ali Raif Kampüste” etkinlikleri kapsamında üniversite öğrencileriyle yüz yüze ve online platformlarda bir araya geliyoruz. Gençlerin ilaç sektörü ve iş hayatı ile ilgili merak ettiği konularda kariyer tavsiyeleri paylaşarak kariyer yol haritalarını oluşturmalarına destek sağlıyoruz.

 

İş hayatına adım atmaya hazırlanan gençlere farkındalık yaratacak konularda eğitimler sunuyoruz.

  • Fark yaratan bir başvuru için ‘CV Hazırlama Teknikleri’,
  • Başarılı bir işe alım süreci için ‘Mülakat Simülasyonu’ ve
  • ‘Değerlendirme Merkezi Uygulaması’

 

Kariyer zirvelerinde sponsor ya da yöneticilerimizin deneyimlerini paylaştıkları oturumlarda katılımcı olarak yer alıyoruz ve etkileşimli iletişime önem vererek gençlere destek sağlıyoruz.

 

 

2023 başından beri gerçekleştirilen Ali Raif Kampüste etkinlikleri kapsamında insan kaynakları ekibimiz ile 10’dan fazla üniversitede 1.000’den fazla öğrenciyle buluştuk. Bu buluşmalarda 50’ye yakın eğitim ve tanıtım gerçekleştirdik.  Geleceğin liderleri olacak gençlerle bir araya gelmeye, potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmaya, merak duygularını beslemeye hem genel iş hayatı hem de ilaç sektörü özelindeki soruları yanıtlamaya ve sağlık alanında çalışmanın getirdiği manevi gücü onlarla paylaşmaya önem veriyoruz.

Ali Raif İlaç olarak kuruluşumuzun 60. yılını kutlarken yeni senede de kariyer etkinlikleri, eğitim platformları ve staj imkanları ile gençlerin profesyonel gelişimine katkıda bulunmaya, özünde sen varsın mottosu ile etkileşim içinde olmaya ve geleceğimize değer katmaya devam edeceğiz.