ARİS Resmi Web Sitesi

ARPATCH COOL & HOT

ÖZELLİKLER

Doğu tıbbı kronik kas ağrısının azaltılmasında sıcak terapiyi tavsiye etmektedir. Cool&Hot Ağrı Gidermeye Yardımcı Hidrojel Bant’ın eşsiz formülasyonu omuz, boyun, beldeki kas ağrılarını gidermede çift etkiye sahiptir. Hidrojel özelliği ile uygulanan alanda nemlendirici etki gösterir, düşük asidik Ph özelliği sayesinde cilde uyumludur. Vücuda tam olarak uyum gösterir ve kullanıma hazırdır. Günlük aktiviteleriniz devam ederken kolaylıkla kullanılabilen bir üründür.

ENDİKASYON: Kronik kas ağrılarının semptomatik tedavisinde kullanılır.

KULLANIM ŞEKLİ

  1. Bantı yapıştıracağınız yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olun.
  2. Cildiniz nemli ya da yağlı ise veya saç/elbise temas ediyorsa bant yapışmayacaktır. Bu tür uygulamalardan kaçının.
  3. Kilitli poşeti işaretli yerden keserek açın ve COOL & HOT Ağrı Gidermeye Yardımcı Hidrojel Bant’ı çıkarın.
  4. Bantı, arkasındaki şeffaf folyodan ayırarak ağrıyan bölgeye günde 1 veya 2 adet olmak üzere yapıştırın. (Ağrı şiddetine göre sıklığı artırılabilir)
  5. Paket içinde kalan bantın kurumasını engellemek için kilitli poşetin ağzını tamamen kapatın.

Her bir bant tek kullanımlıktır.

* Banyo yapmadan önce bantı çıkarın ve oluşabilecek yanmayı engellemek için yapıştırdığınız bölgeyi su ve sabunla temizleyin. Banyo esnasında sıcak yerine ılık su tercih edin.

SAKLAMA ŞEKLİ

  1. Doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacağı, kuru ve serin yerde, hava almayacak şekilde, oda sıcaklığında saklayın.
  2. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın.
  3. Paket içinde kalan bantın kurumasını engellemek için kilitli poşetin ağzını tamamen kapatın.

UYARILAR

Sadece harici kullanım içindir. Göz çevresine, ağız (dudak), burun ; yara ve iltihaplı cilde uygulamayınız. Eğer daha önce herhangi bir bant ya da benzer ürüne karşı alerjik reaksiyon gösterdiyseniz bu bandı kullanmayınız. Cildinizde herhangi bir yan etki ile karşılaşırsanız (döküntü, kızarıklık, kaşıntı vs) Cool & Hot Ağrı Kesici Hidrojel Bant’ı kullanmayı bırakın. Yan etki ya da alerjik reaksiyonla karşılaşırsanız doktorunuzla iletişime geçiniz. Hamile, emziren kadınlar ve ilaç, medikal cihaz ve kozmetiklere alerjik reaksiyon gösteren kişiler, kullanmadan önce bir doktora başvurmalıdır. Eğer diyabet hastası ya da dolaşım sisteminde bozukluğa neden olan bir hastalığa sahip iseniz, kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Çocuklar bu ürünü erişkin kontrolünde kullanabilirler. Mentol içermektedir.

Bu ürün ilaç değildir.