ARİS Resmi Web Sitesi

ARPATCH LIGHTLEGS

ÖZELLİKLER                                                                                                                  

Lightlegs Bacaklarda Yorgunluk ve Ağrıya karşı Hidrojel Bant tek kullanımlık, matris tipinde bir banttır. Yorgun bacaklarda dolaşım sorunları sonucu ortaya çıkan ağrılı durumlarda rahatlama sağlar. Bu hidrojel bant sahip olduğu eşsiz teknoloji ile ağrılı bölgede uzun süreli rahatlatıcı ve soğutucu etki sağlar. Üç boyutlu matris polimer yapı içinde hapsolmuş su sürekli olarak buharlaşarak uygulanan bölgeye soğutucu etki sağlar, aynı zamanda ödem (şişme) ve ağrıyı azaltır. İçerdiği adaçayı ekstresi ve turunçgil kabuğu flavonoidleri başta olmak üzere ve temel aromalar ile (okaliptüs, portakal ve lavanta yağları) bu rahatlatıcı etkiye destek verir.

KULLANIM ŞEKLİ

Bantı yapıştıracağınız yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olun.

  • Kilitli paketi açın ve bantı çıkarın.
  • Bantın üzerindeki transparan filmi ayırın.
  • Baldırların kenarlarına ve/veya ayak tabanlarına ve/veya bileklere yapıştırın. Lightlegs bacaklarınıza tam olarak uyum sağlar.

Her bir bant tek kullanımlıktır.

ENDİKASYON: Yorgun bacaklarda, ağrının giderilmesinde kullanılır.

SAKLAMA KOŞULLARI

1) Doğrudan güneş ışığından koruyunuz.
2) Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
3) Kalan bantın kurumadan saklanması için kilitli poşetin ağzını sıkıca kapatınız.

UYARI

Sadece harici kullanım içindir. Göz çevresi, ağız (dudak), burun, yara ve iltihaplı cilde uygulamayınız. Eğer daha önce herhangi bir bant ya da benzer ürüne karşı alerjik reaksiyon gösterdiyseniz bu bandı kullanmayınız. Cildinizde herhangi bir yan etki ile karşılaşırsanız (döküntü, kızarıklık, kaşıntı vs)  Lightlegs Bacaklarda Yorgunluk Ve Ağrıya Karşı Hidrojel Bant’ı kullanmayı bırakın. Yan etki ya da alerjik reaksiyonla karşılaşırsanız doktorunuzla iletişime geçiniz. Hamile veya emziren kadınlar; ilaç, medikal cihaz ve kozmetiklere alerjik reaksiyon gösteren kişiler kullanmadan önce bir doktora başvurmalıdır. Eğer diyabet hastası ya da dolaşım sisteminde bozukluğa neden olan bir hastalığa sahip iseniz, kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Bu ürün ilaç değildir.