ARİS Resmi Web Sitesi

ARPATCH COOL MENTHOL

ÖZELLİKLER

  • COOL MENTHOL Eklem ve Kas Ağrıları için Soğuk Etkili Hidrojel Bant ağrılı bölgelerde serinlik etkisi yaratır. Hızlı etki eden soğuk uygulama eklem ve kas ağrılarında rahatlama sağlar. Bantın serinletici etkisi uzun süre devam eder. Hidrojel özelliği ile uygulanan alanda nemlendirici etki gösterir, düşük asidik özelliği sayesinde cilde uyumludur.
  • COOL MENTHOL Bant vücuda tam uyum gösterir, günlük hayatta kolaylıkla kullanılabilir. Kullanıma hazır Cool Menthol Bant’ın serinletici etki göstermesi için buzdolabında bekletilmesinde gerek yoktur.

ENDİKASYON: Hızlı etkili, serinletici bantlar burkulma, incinme, eklem ve kas ağrılarında uzun süreli, ferahlatan bir rahatlama sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ

  1. Bantı uygulayacağınız yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olun.
  2. Cildiniz nemli ya da yağlı ise veya saç/elbise ile temas ediyorsa bant yapışmayacaktır. Bu tür uygulamalardan kaçının.
  3. Kilitli paketi işaretli yerden keserek açın ve içindeki COOL MENTHOL Bant’ı çıkarın.
  4. Bantı üzerindeki şeffaf koruyucu filmi çıkararak ağrıyan bölgeye günde 1 veya 2 bant yapıştırın. (Ağrı şiddetine göre sıklığı artırılabilir.)
  5. Paket içinde kalan bantın kurumasını engellemek için kilitli poşetin ağzını sıkıca kapatın.

Her bir bant tek kullanımlıktır.

SAKLAMA KOŞULLARI

  1. Doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacağı kuru ve serin bir yerde hava almayacak şekilde oda sıcaklığında saklayın.
  2. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın.
  3. Paket içinde kalan bantın kurumasını engellemek için kilitli poşetin ağzını sıkıca kapatın.

UYARILAR

Sadece harici kullanım içindir. Göz çevresine, ağız (dudak), burun; yara ve iltihaplı cilde uygulamayınız. Eğer daha önce herhangi bir bant ya da benzer ürüne karşı alerjik reaksiyon gösterdiyseniz bu bantı kullanmayınız. Cildinizde herhangi bir yan etki ile karşılaşırsanız (döküntü, kızarıklık, kaşıntı vs) soğutucu bantı  kullanmayı bırakın. Yan etki ya da alerjik reaksiyonla karşılaşırsanız doktorunuzla iletişime geçiniz. Hamile, emziren kadınlar ve ilaç, medikal cihaz ve kozmetiklere alerjik reaksiyon gösteren kişiler, kullanmadan önce bir doktora başvurmalıdır. Eğer diyabet hastası ya da dolaşım sisteminde bozukluğa neden olan bir hastalığa sahip iseniz, kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Çocuklar bu ürünü erişkin kontrolünde kullanabilirler.

Bu ürün ilaç değildir.